BUGGY

BUGGY

BUGGY

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Buggy jest to typ lekkiego samochodu rekreacyjnego. Wyposażony jest w duże koła z grubymi oponami, wytrzymałe zawieszenie, otwarte nadwozie, a dodatkowo odsłonięty silnik umieszczony w wielu wypadkach z tyłu. BUGGY to niesamowity pojazd terenowy, którego cechą jedyną jest to, że jest znacznie bezpieczniejszy i o kilka bardziej komfortowy niż quady. Specjaliści i hobbyści dobitnie stwierdzają że komfort jazdy w buggy jest o niebo lepszy i o kilka bardziej przyjemny, ponad to znacznie bezpieczniejszy niż motor terenowy czy quad.  Jeżeli nie próbowałeś nigdy jazdy tym niesamowitym wehikułem to prowadzimy również wynajem BUGGY, dzięki temu będziesz mógł się przekonać o genialności tego pojazdu bez ponoszenia kosztów jego zakupu. A jeżeli się zdecydujesz na jego kupno to  będziesz mieć u nas pełen serwis swojego sprzętu.
Pojazdy te są bardzo ekonomiczne w użytkowaniu a dodatkową ich wielką zaletą jest niska awaryjność. O ile jesteś fanem wypadów off road - owych to gwarantujemy niezapomniane przeżycia i maksymalną adrenalinę.
Zajmujemy się wypożyczaniem fachowych pojazdów buggy na imprezy integracyjne dla korporacji, wszelkiego rodzaju pikniki i imprezy plenerowe oraz dodatkowo dla nabywców prywatnych wraz z kompleksową obsługą. EKSTREMALNA FRAJDA OFF ROAD W BEZPIECZNY Metodę . Buggy są znacznie bardziej BEZPIECZNE od quadów. Mają czteropunktowe pasy bezpieczeństwa! Nisko położony punkt ciężkości wpływa na niesamowita stabilność. Umożliwiają jazdę w DWIE Chłopcy i dziewczęta obok siebie. W trakcie jazdy można swobodnie rozmawiać. Są dopuszczone do ruchu drogowego, ponieważ posiadają wszelkie atesty.
Auta Buggy zostały wytwarzane i na początku służyły do jazdy po wydmach na plażach i pustyniach (ang. "Dune" - wydma). Miały zagwarantować jak największą komfort w trakcie jazdy. Aktualnie buggy są używane w różnych dyscyplinach w sportu - np. w pustynnych wyścigach albo wyścigach po torze we wnętrzu budynku. Niektóre modele są utworzone specjalnie do jazdy po zwykłej drodze.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: