Lavard

Lavard

Lavard

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Niewątpliwie wiele z Was spekulowało, ile cenione są suknie ślubne tychy i garnitury ślubne bytom dla żeniącego się mężczyzny. Przeprowadziliśmy mały rekonesans i oto coś dla wszystkich zaciekawionych.

Szmatki
Projektanci sukienek ślubnych odchodzą od tradycyjnej bieli. Sukienki ślubne zaczynają przybierac niecodzienne kształty, jak również pojawiają się czerwone kolory i kolory pastelowe. Nadal modny jest ecru w różnych odcieniach. Hitem od kilkudziesięciu sezonów są suknie składające się z dwóch części. Zasznurowywany gorset nie rzadko jest w innym kolorystyce niż długa spódnica. Coraz bardziej na topie są obszywane koroną i haftowane welony. Ten sam trend tyczy się rękawiczek weselnych. Ceny suknie nabla. Co poniektóre salon sukien ślubnych śląskie proponują suknie nabla dla panny młodej już od kwoty 450 zł. Ale idzie zamówić również na suknię kosztującą 4 tys. Koszt welonki to koszt od 50 do 350 zł, rękawiczki weselne to koszt 50 zł, obuwie ślubne katowice - 150 złotych.
Gospodarz wesela winien posiadać jednorzędową marynarkę będącą okryciem wierzchnim. Najbardziej trendy tonacje to nie mocna zieleń, odcienie szarości a także granaty.

Nakłaniamy do odwiedzenia naszej witryny www pod słowem kluczowym: obuwie na wesele

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kawa ziarnista

Kawa ziarnista...

26.04.2012:13:04
Ekotorby

Ekotorby...

17.06.2012:14:06
Meble stylowe

Meble stylowe...

18.06.2012:05:06