Mbank bank

Mbank bank

Mbank bank

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
W obecnych czasach trudno obejść się bez rachunku bankowego, szczególnie takiego który ułatwia płatności w internecie. Problem w tym na jaki bank się zdecydować?
Mimo, że zarówno banki jak i ich reklamy "atakują" nas ze wszystkich stron, informacje przez nie przekazywane niemal nigdy nie są dosyć skrupulatne i pewne, by podeprzeć się na nich selekcjonując produkty lub usługi dla siebie. Najważniejsze informacje dotyczące kolejnych kosztów są na ogół ukryte w umowie pod tak zwaną, gwiazdką", a już na pewno nie ma ich w reklamach które na co dzień możemy obserwować, bo cóż by to była za reklama, jaka terroryzuje cenami. Banki bez ogródek atakują nas swoimi ofertami zarówno na ulicy, jak w Necie, a mimo to nadal nie wiemy nazbyt dużo, a warto, bo pieniądze to jeden z najważniejszych, jakby nie patrzeć, aspektów życia każdego z nas.
Podstawową cechą najlepszych kont indywidualnych jest ich bezpłatność. Z uwagi na ostrą rywalizację w tej dziedzinie, większa część banków oferuje konta osobiste za darmo, ale wiele z nich wpisuje w umowy jakąś klauzulę dotyczącą minimalnej wpłaty, obrotu, użytkowania karty płatniczej lub kredytowej. Nie dajmy się na to złapać, niektóre banki dają nam przecież rachunek rozliczeniowy w banku całkowicie za darmo, więc po co przepłacać? Powinno się dokładnie przejrzeć umowę przed podpisaniem, a głównie to co najdrobniejszym druczkiem i na ostatniej stronie, bo to właśnie tam chowają się najczarniejsze kruczki.
Naturalnie tego typu konto powinno być funkcjonalne, ale to już niemal oczywiste, że do rachunku wolno podpiąć lokatę lub kartę kredytową oraz obsługiwać to wszystko przez Internet czy komórkę, zwracajmy więc uwagę przede wszystkim na koszty.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Rachunek Bankowy

Rachunek Bankowy...

30.04.2012:20:04
Lokaty

Lokaty...

13.07.2012:19:07
360 money

360 money...

03.09.2012:13:09