Pizza Katowice

Pizza Katowice

Pizza Katowice

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Restauracje Katowice MIXER oferuje:
Catering Katowice:
Nasza firma para się również cateringiem jak również organizacją różnego rodzaju imprez okolicznościowych, szkoleń czy spotkań korporacyjnych. Dostarczamy także posiłki do korporacji oraz dodatkowo wszelakich grup zorganizowanych.
Jedzenie na wagę
Podstawowym zamysłem otwarcia restauracji z jedzeniem na wagę było umieszczenie naszego lokalu obok Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wiadomo już nie od dziś, że dla studenta ważny jest czas i pieniądze. Dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym prawie każdy może posilić się szybko, tanio i smacznie. Nie mamy stałego menu.
Pizza Katowice:
Trudnimy się dowozem pizzy, a oprócz tego wybranych dań na telefon.
 W ramach tej oferty proponujemy Państwu zorganizowanie: Chrzcin; Komunii; Urodzin; Imienin; Stypy; Wieczoru panieńskiego, kawalerskiego; Rocznicy ślubu; Imprezy okolicznościowej.Wyprawiasz imprezę w lokalu i nie posiadasz czasu ani ochoty na przygotowanie poczęstunku dla gości ? Skontaktuj się z nami, a my przyrządzimy smaczne potrawy, wykwintne dania, a oprócz tego różnego typu przekąski, które będą priorytetową ozdobą Państwa stołu (catering katowice).

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: