Poligrafia & Reklama - www.ampro.pl

Poligrafia & Reklama - www.ampro.pl

Poligrafia & Reklama - www.ampro.pl

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Ampro świadczy usługi w zakresie druku offsetowego, druku cyfrowego, sitowego, wielkoformatowego oraz wyrobem pieczątek jak i grawertonem.
Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku nieprzerwanie od 1993 roku, służymy radą, pomagamy w doborze odpowiednich opraw do pieczątek, projektujemy oryginalne wzory pieczątek, doradzamy.
Współpracujemy z wieloma drukarniami oferującymi przeróżne techniki druku dla których tak jak dla nas liczy się profesjonalna realizacja i satysfakcja klienta. Zrealizowaliśmy już tysiące przeróżnych prac z zakresu poligrafii przez co nie boimy się nowych wyzwań. Dzięki swojej otwartości posiadamy nieustannie powiększającą się bazę stałych klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi projektami.Swoim Klientom oferujemy szeroką ofertę usług, wieloletnie doświadczenie oraz wysoką jakość produktów. W przypadku jednorazowych dużych zamówień lub długoterminowej współpracy stosujemy specjalne rabaty. Dla nowych firm mamy specjalną ofertę powitalną. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: