Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Sklep Magnitica trudni się sprzedażą bezpośrednią oraz dystrybucją produktów i akcesoriów służących do profesjonalnych zabiegów upiększających rzęsy - w atrakcyjnych cenach. Oferowane towary są stworzone z materiałów wysokiej jakości, w najnowszej technologii przez profesjonalnych kosmetologów oraz mają odpowiednie badania dermatologiczne. Sklep ma w swoim asortymencie rzęsy naturalne – jedwabne (Silk) lub z włosia norek syberyjskich (Mink) oraz naturalne z dodatkiem włókien syntetycznych.Wszystkie są idealne do zabiegów realizowanych metodą rzęsa do rzęsy. W sklepie można zakupić dodatkowo wszystkie produkty niezbędne do przeprowadzenia zabiegu (kleje, cleanery, primery i removery) oraz dziennej pielęgnacji (specjalne odżywki, tusze i utrwalacze). Ponadto w sprzedaży oferowana jest cała gama akcesoriów – t.j. pęsety, szczoteczki, specjalne taśmy, pudełeczka i pojemniczki oraz wiele innych.
Dla konsumentów początkujących w przedmiocie wydłużania rzęs, Magnitica przygotowała fantastyczny kuferek startowy – który zawiera wszystkie niezbędne artykuły, a także sposobność przeszkolenia z tej tematyki – w Krakowie oraz Tarnowie, realizowane przez certyfikowane specjalistki.
Poruszanie się po sklepie jest bardzo łatwe i odnajdzie się w nim nawet niedoświadczony użytkownik.
Wszystkie produkty można zamawiać zarówno przez telefon jak i drogą e-mailową. Wydajna obsługa oraz prędka wysyłka gwarantują 100% satysfakcji.
Dla użytkowników firmowego forum i stałych klientów zaprojektowane są nadzwyczajne rabaty, dla wszystkich klientów – rewelacyjne konkursy i promocje. Sklep Magnitica to jedyne takie miejsce w internecie, gdzie odnajdziesz wszystko czego potrzebujesz - aby przedłużyć swoje rzęsy! Zapraszamy do wizyt i życzymy miłych zakupów!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: