Sklep odzieżowy SportWear.com.pl

Sklep odzieżowy SportWear.com.pl

Sklep odzieżowy SportWear.com.pl

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Nasza oferta to odzież, obuwie, sprzęt sportowy i turystyczny producentów polskich oraz zagranicznych. W sklepie odzieżowym znajdziesz: bluzy, kurtki, dresy, akcesoria piłkarskie, spodnie, koszulki, marynarki, bluzy z kapturem.
Sprzedawane przez moją firmę towary są objęte 12 lub 24 miesięczną gwarancją producenta. My zapewniamy, że z zapewnień nie będziecie Wy musieli w znaczącej liczbie przypadków korzystać. Wiedząc, jak cenny jest Wasz czas, staramy się tak dobrać propozycję aby nie wyszukały się w niej produkty wątpliwej jakości.
O ile jesteście Wy priorytetowo zainteresowani jakimś produktem, albo nasze opisy nie są wyczerpujące, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, GG. Nasi pracownicy chętnie podzielą się swoja wiedzą, pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, rozmiaru, potwierdzą dostępność danych towarów.
Tworząc nowoczesną firmę handlową zdecydowaliśmy się na połączenie sprzedaży tradycyjnej z internetową. Uruchomiliśmy pierwszy sklep internetowy www.sportwear.com.pl, który dzięki bogatej - stale aktualizowanej ofercie i atrakcyjnym cenom zyskał zaufanie wielu klientów.
 

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: