Ubezpieczenia Tarnów

Ubezpieczenia Tarnów

Ubezpieczenia Tarnów

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Agencja Ubezpieczeniowa Józefa Srebro to doradztwo od przeszło 20 lat działające w branży ubezpieczeniowej.
Swoje usługi świadczy na terenie Tarnowa i okolic, angażuje się w zlecenia zarówno dla jednostek indywidualnych, jak i sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
W ofercie firmy znajdują się produkty dostarczane przez wiodące na rynku polskim instytucje ubezpieczeniowe – a dzięki stałemu obserwowaniu wciąż zmieniających się tendencji rynkowych klient może mieć pewność, że proponowane mu rozwiązanie będzie uszyte na miarę jego zainteresowań oraz dyspozycji finansowych. Przedstawicielstwo świadczy usługi dotyczące doboru ubezpieczeń:
- majątkowych – dla mienia i odpowiedzialności cywilnej, w tym domów i mieszkań, a także inwestycji budowlanych;
- komunikacyjnych – AC, OC i NNW - dla samochodów osobowych, ciężarowych, jak również pojazdów rolniczych i motorów;
- turystycznych – dla podróży poza granice kraju i lokalnych;
- zdrowotnych i na życie – zarówno dla grup, jak i osób indywidualnych;
- rolniczych – zarówno tych obligatoryjnych, jak i dyskrecjonalnych;
- dla firm – zarówno dla pracodawców jak i ich pracowników, również mienia.
Doświadczony personel firmy porówna ze sobą interesujące klienta oferty, udzieli solidnej informacji zwrotnej dotyczącej każdego produktu oraz wspomoże w dokonaniu możliwie najlepszego wyboru. Udzieli niezbędnej pomocy dodatkowo w przypadku kłopotów z bieżącym ubezpieczycielem i postara się znaleźć najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie tej kwestii. Jeśli zajdzie taka potrzeba pomoże także w wypełnieniu wniosków i zaświadczeń, a także w skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów. Skorzystanie z usług tej firmy będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie fachową pomoc, profesjonalizm i wysoką jakość usług. Miła i otwarta na potrzeby klienta obsługa stwarza przyjazną atmosferę, a doświadczenie i ogromna wiedza konsultantów zapewnia nie tylko bezpieczną inwestycję, ale co najwazniejsze ukontentowanie i pełną satysfakcję klientów. Zaufaj nam i sprawdź naszą ofertę!

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: