Ulotki, wizytówki, plakaty, drukarnia - www.

Ulotki, wizytówki, plakaty, drukarnia - www.

Ulotki, wizytówki, plakaty, drukarnia - www.

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Specjalizujemy się w projektowaniu druków:ulotek, wizytówek, plakatów, kalendarzy oraz katalogówaczkolwiek nasi graficy mogą przygotować dla Państwa również inne projekty - m.in. możemy wykonać logo czy baner reklamowy.Wieloletnia obecność naszej drukarni na rynku reklamowym sprawia, że mamy bardzo bogate portfolio. Duża liczba wykonanych projektów oraz doświadczenie w pracy z klientem stanowi najlepszą gwarancję Państwa satysfakcji.Oferowane przez nas usługi w dziedzinie projektowania cechują się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
Naszym największym atutem jest niska cena i wysoka jakość oferowanych usług i produktów. Jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów którzy codziennie są do Państwa dyspozycji.
 Jako jedna z niewielu firm dysponujemy sztabem doświadczonych grafików dzięki czemu nasza oferta jest skierowana do każdego. Zarówno klient indywidualny posiadający tylko ogólny zarys usługi jaką chciałby zrealizować oraz specjalizowana agencja reklamowa znajdą u nas partnera do biznesu. Nasza elastyczność w wielu kwestach jest przez klientów szczególnie mocno ceniona.

Firma powstała w roku 1995 jako agencja reklamowa i wydawnictwo. Zmieniający się rynek i oczekiwania klientów oraz coraz większa ilość zleceń spowodowały że nieopłacalne stało się zlecanie druków do drukarń i tak zapadła decyzja o stworzeniu drukarni. Konsekwentna praca i ciągłe inwestowanie w nowoczesne technologie pozwoliły na stworzenie profesjonalnego parku maszynowego.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: