Zajęcia dla dzieci Sosnowiec

Zajęcia dla dzieci Sosnowiec

Zajęcia dla dzieci Sosnowiec

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki, istnieje możliwość zorganizowania w Piaskownicy Kulturalnej urodzin dla swoich dzieci, pomagamy w całkowitej organizacji przyjęcia jak i zapewniamy program zabaw, czas trwania przyjęcia do ustalanie, grupy do 12 ludzi. Wszelkie zajęcia dla dzieci tylko z nami. Zapraszamy.
Zabawy i zajęcia ruchowe - zajęcia dla dzieci od 3 roku życia, całe radości i ruchowych rozmaitości. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: biuro@piaskownicakulturalna.pl PIASKOWNICA KULTURALNA to miejsce pełne kultury i radości dla dzieci. To miejsce dla rodziców, którzy chcą aby ich pociechy spędzały czas twórczo i ciekawie.Piaskownica Kulturalna serdecznie zaprasza od 11.06 do 27.06 dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z nauczycielami na Wesołe warsztaty wiosenne. Organizujemy także rodzinne warsztaty. Wszystkie przygotowania i materiały do warsztatów pokrywa Piaskownica Kulturalna.
Urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki, istnieje sposobność zorganizowania w Piaskownicy Kulturalnej urodzin dla osobistych dzieci, pomagamy w zypełnej organizacji przyjęcia jak i zapewniamy program zabaw, czas trwania przyjęcia do ustalanie, grupy do 12 osób. Wszelkie zajęcia dla dzieci jedynie z nami. Zapraszamy.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: